Apie mūsų įmonę

UAB SURFKOLITA įsteigta 1990 m.paslaugų autoremonto dirbtuvėms ir pramonės įmonėms teikimo tikslu. Nuo pirmosios veiklos dienos bendrovė orientavosi į įvairių transporto ir pramonės įrengimų detalių restauravimą, atstatant detalių savybes ir dėl dilimo ar kitų priežasčių pasikeitusius matmenys. Kartu yra sprendžiami ir ekologijos ir ekonomikos klausimai, nes vietoje detalės, kartais ir antikvarinės, utilizavimo ir naujos pirkimo, yra pilnai atstatomas ir pratesiamas detalės tarnavimo laikas.

Detalių restauravimo technologijai pirmoji Lietuvoje ėmė naudoti viršgarsinę elektros lanko metalizaciją, kuri bendrovėje plačiai naudojama restauruojant alkūninius variklių velenus, vykdant kompresorių ar elektros variklių velenų atstatymo darbus. Naudojamos bendrovėje paviršių metalizacijos technologijos leidžia užnešti dangas tiek geležies lydinio pagrindu, tiek nerudyjančio plieno, aliuminio, bronzos ar cinko užtikrinant nežymų detalės paviršiaus šiluminį poveikį proceso metu.

Plečiant restauravimo darbų apimtis bendrovė nuo 2005 m. pradėjo teikti antifrikcinių slydimo dangų atnaujinimo paslaugas panaudojant PFA ir FEP dangas. Šios dangos naudojamos atnaujinant pieno, duonos ir konditerijos gamyboje naudojamų įrengimų darbinius paviršius.

Bendrovės 1000 kv.m. gamybinėse patalpose yra plati gama technologinių įrengimų:

  • Vertikalios CNC frezavimo staklės Hurco VMX42
  • CNC tekinimo staklės Mazak QT28N ir Spinner TC46-MC
  • Įvairios rankinio valdymo tekinimo, frezavimo, koordinatinio ištekinimo, plokščio ir cilindrinio šlifavimo, vidinio cilindrinio šlifavimo staklės, kuriomis dirba aukštos kvalifikacijos specialistai.

Bendrovė turi rotorių ir velenų balansavimo stendą .

Autodalių remontui ir restauravimui naudojamos:

  • alkūninių velenų šlifavimo staklės AMC SCHOU K-1500U,
  • vožtuvų lizdų staklės AMC SCHOU CH-150,
  • variklių blokų ašies atstatymo staklės AMC SCHOU L-2500V,
  • cylindrų honingavimo staklės ROBBI SET150LE,
  • blokų plokštumos šlifavimo staklės CARMEC RP-1300,
  • vožtuvų kampų šlifavimo staklės KWIK-WAY SVS-D ir kita įranga.

Automobiliu variklių turbokompresorių remonte naudojamas TURBOTECHNICS stendas Mk4-VSR.

Atliekant detalių restauravimo darbus tenka naudoti ir MIG bei TIG suvirinimo technologijas. Galime virinti aliuminį, nerudyjantį plieną, titaną, špižių.